دستگاه داهوا

دستگاه های DVR داهوا

DAHUA DVR RECORDER

دستگاه داهوا


دستگاه های داهوا  DVR در حقیقت یک ضبط کننده تصاویر دیجیتال مختصر شده ی یک سیستم کامپیوتری می باشد و اغلب آنها بر روی سیستم عملیاتی LINUX عمل می کنند. یک ضبط کننده دیجیتال تصاویر، تصاویر آنالوگ را از دوربین های مدار بسته دریافت می کند و آنها را دیجیتالی کرده و به صورت الکترونیکی ذخیره می کند. رایج ترین وسیله برای ذخیره سازی یک داریو هارددیسک است همانطور که در بیشتر کامپیوتر های شخصی استفاده می شود. بیشتر ضبط کننده های تصاویر دیجیتال به همراه multiplexer تسهیم کننده و عملکرد رادار حرکتی ساخته می شوند. داهوا با در اختیار داشتن تکنولوژِی dual stream موفق به ساخت کارآمد ترین دستگاه های دی وی آر برای استفاده بر روی شبکه گشته است. سیستم های ضبط داهوا آنالوگ از نظر قیمتی بسیار مناسب بوده و هنوز در مصارف عمومی پر فروشترین هستند.

دستگاه های ضبط داهوا ( DAHUA RECORDER ) وسیله ای برای مدیریت, ضبط و تبدیل تصویر سیستم دوربین مداربسته داهوا می باشد. سیستم های ضبط تصاویر دوربین مداربسته داهوا به چند دسته کلی از لحاظ سیستم کاری تقسیم می شوند:

– دستگاه های DVR داهوا

– دستگاه XVR داهوا

– دستگاه HCVR داهوا

– دستگاه های NVR داهوا

دستگاه های دی وی آر داهوا اولین و قدیمی ترین سیستم های ضبط تصاویر دوربین های مداربسته داهوا بود و داهوا شروع فعالیت خود را با ساخت دستگاه های رکوردر 8 کانال آغاز کرد. دستگاه های DVR داهوا قادر بودند تصاویر دوربین های انالوگ  را مدیریت کرده و بر روی هارد دیسک خود ذخیره سازی کنند. سیستم های دی وی آر داهوا مبتنی بر بستر آنالوگ با ورود دوربین های مدار بسته داهوا HDCVI رفته رفته بازار خود را از دست داد و جای خود را به دستگاه های HCVR داهوا دادند. دستگاه های HCVR داهوا در سه نوع4K , 1080P و 720P تولید و روانه بازار شده است. دستگاه های مرکزی رکوردر HCVR DAHUAعلاوه بر پشتیبانی از دوربین های HDCVI از دوربین های آنالوگ و تحت شبکه (IP CAMERA) نیز پشتیبانی می کند. این سری از سیستم های رکوردر داهوا می تواند علاوه بر دریافت تصویر دوربین های HDCVI صدار آنها را نیز بر روی کابل کواکسیال در یافت کرده و ضبط نماید. شرکت داهوا با عرضه سیستم های HDCVI  و دستگاه های سه وجهی HCVR (پشتیانی از سه کنسول HDCVI , IP  و انالوگ ) قدم بزرگی در زمینه یکپارچگی سیستم های دوربین مدار بسته برداشت اما در این میان پشتیبانی نکردن دستگاه های مرکزی داهوا از کنسول های AHD  و HDTVI (منحصر به محصولات هایک ویژن ) برایشرکت DAHUA یک ضعف محسوب می شد. داهوا در اواخر سال 2016 میلادی با معرفی دستگاه های جدید پنج وجهی خود به نام سری دستگاه های رکوردر XVR که از دوربین های مدار بسته HDCVI , AHD , HDTVI , دوربین های تحت شبکه و دوربین های آنالوگ پشتیبانی می کرد , دستگاهی تمام عیار را به معرض دید گذاشت . دستگاه های XVR داهوا تقریبا از تمامی فرمت های موجود در بازار دوربین مدار بسته تحت پوشش خود دارد و این جهش بزرگی در صنعت دوربین های مدار بسته محسوب می شود. دستگاه های XVR علاوه بر پشتیبانی دوربین های مدار بسته کنسول های معروف در بازار دوربین به تعداد کانال های نامی خود می تواند تعداد بیشتری دوربین تحت شبکه را پشتیبانی و مدیریت کند برای مثال سیستم XVR DAHUA 5216H علاوه بر پشتیبانی از 16 کانال دوربین HDCVI, HDTVI , AHD و انالوگ می تواند تا تعداد 24 کانال دوربین شبکه پشتیبانی و مدیریت کند. در واقع از DAHUA XVR 5216H می تواند به عنوان یک NVR با 24 کانال نیز استفاده کرد.

دوربین 3 مگاپیکسل شبکه

رمز  DVR داهوا dahua نمایندگی فروش DVR داهوا dahua فروشگاه دی وی آر DVR داهوا کره DAHUA

دستگاه DVR داهوا دستگاه دی وی ار داهوا دستگاه داهوا دستگاه رکوردر داهوا دستگاه ضبط داهوا DVR DAHUA دستگاه DVR DAHUA قیمت دستگاه داهوا لیست قیمت دستگاه داهوا لیست قیمت داهوا
دانلود نرم افزار داهوا دانلود برنامه داهوا دانلود برنامه DVR داهوا دستگاه XVR داهوا دستگاه HCVR داهوا دستگاه XVR DAHUA دستگاه HCVR DAHUA قیمت XVR داهوا قیمت دی وی آر داهوا دفترچه فارسی داهوا